Specjalnie dla Ciebie stworzymy miejsce w sieci.
Klient:
www.ubezpieczenia-krzepice.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

ubezpieczenia-krzepice.pl
Szeroki wachlarz produktów oraz posiadane kwalifikacje pozwalają na optymalne dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klienta, a dodatkowe zniżki 25% sprawiają, że polisy są wyjątkowo atrakcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Klient:
www.orangelodz.com
Technologie:
HTML, CSS

orangelodz.com
Nazywam się Marek Wawrzyńczak. Od 2002 roku jestem Konsultantem Klientów Biznesowych w sieci ORANGE. Drodzy Państwo, 10 lat pracy na stanowisku handlowca mówi samo za siebie. Można mi zaufać, tak jak zaufali mi klienci którzy są ze mną przez tyle właśnie lat. Sprzedaż i utrzymanie kilku tysięcy numerów pozwoliło mi posiąść bogata wiedzę i doświadczenie. W biznesie jak i w życiu ważna jest dla mnie uczciwość i rzetelność , która przynosi wymierne korzyści.

Klient:
www.traktorki-slupkowski.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

traktorki-slupkowski.pl
Firma Husqvarna jest światowym liderem m.in. w segmencie sprzętu ogrodowego. Chcielibyśmy zapoznać Państwa z naszą ofertą oraz zachęcić do współpracy. Nasz autoryzowany salon oraz serwis znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim, choć obsługujemy klientów z całego kraju.

Klient:
www.snukraina.pl
Technologie:
PHP, CSS

snukraina.pl
Witamy serdecznie na stronie naszej małej domowej hodowli Snukraina FCI. Strona jest cały czas w budowie i w miarę wolnego czasu będziemy ją uzupełniać i dopracowywać, mile widziane sugestie i propozycje ulepszenia strony. Serdecznie Zapraszamy !

Klient:
www.zajazdoaza.eu
Technologie:
Flash, HTML, CSS

zajazdoaza.eu
Swoje usługi świadczymy od 1997 roku, oferując naszym gościom smaczną, domową kuchnię, możliwość skorzystania z komfortowych pokoi hotelowuch - dysponujemy 29 miejscami neclegowymi. Każdy nasz pokój wyposażony jest w TV łazienkę z prysznicem oraz przestronny parkin fgla samochodów osobowych i TIRów. Poza tym mamy do dyspozycji trzy klimatyzowane sale, dzięki którym możemy obsłużyć nawet do 200 osób.

Klient:
www.studio-koziolek.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

studio-koziolek.pl
Firma istnieje od 1994 r pod nazwą K-Studio w roku 2010 nazwa została zmieniona na Studio-Koziołek. Zajmujemy się video filmowaniem i fotografią od początku działalności. Powożnie samochodem, wystroje kościoła i zaproszenia wprowadziliśmy systematycznie wraz z zapotrzebowaniami klientów.

Klient:
www.kancelariamachura.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

kancelariamachura.pl
Oferujemy usługi konsultingowe w sprawach celnych: Pomoc w aktualnych sprawach Skompletowanie i weryfikacja dokumentacji obrotu towarowego za granicą Stworzenie opracowań merytorycznych (m.in. z zakresu taryfikacji, czy czynności celnych) Przygotowanie wszystkich wniosków procesowych (m.in. odwołań, zażaleń) Konsulting poprzedzający podpisanie kontraktów. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie WWW.

Klient:
www.mocarnagran.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

mocarnagran.pl
Mocarna Grań to luksusowa rezydencja górska położona w zimowej stolicy Polski - Zakopanem - Kościelisku do której zapraszamy Państwa na prawdziwie ekskluzywny urlop. Kilka lat poszukiwań odpowiedniej, widokowej działki i współpraca z najlepszymi projektantami zajmującymi się górskimi rezydencjami dały rezultat, z którego jesteśmy dumni i którym chcielibyśmy się z Państwem podzielić.

Klient:
www.studiocyfrowe.eu
Technologie:
Flash, HTML, CSS

studiocyfrowe.eu
Realizacją reportaży wesel, komunii, studniówek oraz imprez okolicznościowych zajmuję się od 2003 roku. Z każdym rokiem bogatszy o kolejne doświadczenia, coraz łatwiej jest mi dopasować się do oczekiwań i wizji klientów. Ponieważ filmowanie to moja pasja, wciąż szukam nowych pomysłów i narzędzi, dzięki którym moje projekty stają się niepowtarzalne.

Klient:
www.centrumpepsyny.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

centrumpepsyny.pl
Jesteśmy nowoczesną i bardzo szybko rozwijającą się firmą, nakierowaną na sprzedaż wysokiej jakości pepsyny w najniższej cenie na rynku. Oferowany przez nas preparat jest oficjalnie zarejestrowany w Polsce przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych jako wyrób stosowany w weterynaryjnej. Nasza pepsyna spełnia wymagania Rozporządzenia Komisji z dnia 5 grudnia 2005r.

Klient:
www.teatrwalencki.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

teatrwalencki.pl
Działalność teatralną rozpoczęliśmy wraz z żoną Anną w 1995 roku. Początkowo nosił nazwę TEATR IDYLLA. W tamtych latach przedstawialiśmy sztukę zatytułowaną "Kubuś nauczyciel". Obejrzało ją około dwa tysiące dzieci. Nauczyciele szkół i przedszkoli wiejskich chwalili jej wychowawczy charakter, który różnił się od innych występów artystycznych organizowanych przez objazdowe teatry.

Klient:
www.gosciniec-jagoda.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

gosciniec-jagoda.pl
Gościniec Jagoda to doskonałe miejsce na zorganizowane kameralnego przyjęcia rodzinnego czy też oficjalnego bankietu firmowego. Naszym klientom oferujemy wyśmienite specjały śląskiej połączonej z przysmakami innych kuchni świata, a na deser polecamy domowej roboty tradycyjne wypieki.

Klient:
www.kerberygroup.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

kerberygroup.pl
Kerbery Group Sp.Z.o.o jest spółką, która pierwsze swoje działania zainicjowała importująć motocykle, skutery oraz quady pod szyldem VENTUS. Na przestrzeniu ostatich kilku lat marka zapracowała sobie na miano lidera polskiego rynku motoroweów. Posiadamy rozbudowaną, starannie wyselekcjonowaną sieć ponad 150 punków delerskich i serwisowych świadczoących kompleksowe usługii.

Klient:
www.si-sensum.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

si-sensum.pl
Gabinet integracji sensorycznej "Sensum" w Opolu powstał z myślą o wsparciu dzieci, u których występują szeroko rozumiane objawy zaburzeń procesów neurofizjologicznych. Integracja sensoryczna to metoda, coraz bardziej znana i doceniania, która stanowi istotne wsparcie procesu terapeutycznego. W Sensum zajmujemy się całościowym spojrzeniem na rozwój każdego dziecka.

Klient:
www.studiofinezja.com.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

studiofinezja.com.pl
Studio Finezja to Kasia i Jarek Pankalla. Oboje z wykształcenia jesteśmy fotografami. We własnym studio profesjonalną fotografią zajmujemy się od 20 lat. U nas możecie Państwo wykonać zdjęcia zarówno w linii najnowszych trendów fotografii, jak również stylizacje klasyczne. Wykonujemy zdjęcia w studio, plenerze i reportaże z ceremonii.

Klient:
www.artmodernglass.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

artmodernglass.pl
Art Modern Glass to połączenie nowoczesnego szkła z pasją dla domu. Art Modern Glass to jedna z czołowych firm działających w branży szklarskiej oraz specjalizująca się w wykończeniach wnętrz z zastosowaniem szkła budowlanego. Cechuje nas nowatorstwo, nietypowość oraz wychodzimy naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, by sprostać ich potrzebom.

Klient:
www.naprawapralek.masternet.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

naprawapralek.masternet.pl
Zajmujemy się naprawą sprzętu AGD od 1981 roku. Nasz serwis oparty jest na długoletnim doświadczeniu, jesteśmy profesjonalistami. Z największą starannością obsługujemy wszystkich naszych Klientów. Staramy się oferować usługi na jak najwyższym poziomie co skutkuje satysfakcją i zadowoleniem. Wieloletnia tradycja i doświadczenie pozwala nam szczycić się szerokim gronem zadowolonych klientów. Oferujemy najwyższej jakości usługi w zakresie naprawy wszelkich sprzętów "AGD" począwszy od drobnych artykułów naprawianych w siedzibie firmy po usługi serwisowe w domu Klienta.

Klient:
www.taxi-gliwice.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

taxi-gliwice.pl
Jesteśmy firmą o ustabilizowanej pozycji na rynku. Indywidualne podejście do każdego klienta dostosowanie się do jego potrzeb oraz profesjonalna obsługa to podstawowe elementy na których opieramy naszą działalność.

Klient:
www.hadmek.pl
Technologie:
HTML, CSS

hadmek.pl
Firma HADMEK powstała w 2012 ruku. Na otwarcie firmy zdecydowano się w 2012r wykorzystując fundusze Unijne „PO klucz do biznesu 2” zakupując tokarkę numeryczną Index GS30. W krótkim odstępie czasowym zakupiono kolejny automat tokarski, Index GS42. Przedsiębiorstwo stawia duży nacisk na rozwój. Obecnie posiadamy trzy automaty tokarskie, piłę taśmową do cięcia metali, szlifierkę do otworów tokarkę konwencjonalna oraz frezarkę konwencjonalną.

Klient:
www.drukarniastudencka.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

drukarniastudencka.pl
Zapraszamy wszystkich do nowo otwartej drukarni w centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 249/251. Specjalizujemy się wydrukiem wielkoformatowym do zastosowań wewnętrznych. Drukujemy na urządzeniach firmy Epson z unikatową technologią tuszów Epson.

Klient:
www.agro-pgn.pl
Technologie:
HTML, CSS

agro-pgn.pl
Na wstępie pragniemy zapewnić, iż mają Państwo do czynienia z produktami najwyżej jakości, powstałymi w nowoczesnych procesach produkcji, oraz cechujących się najniższą ceną rynkową. Gratulujemy wyboru i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, oraz zaleceniami stosowania naszych nawozów. Czym są nawozy wapniowe i w jakim celu się je stosuje? Głównym zadaniem stosowania nawozów wapniowych jest odkwaszanie gleby, doprowadzając jej odczyn (pH) do poziomu optymalnego dla uprawianych roślin. Większość gleb w Polsce, bo aż 70% wymaga odkwaszania.

Klient:
www.haftdeko.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

haftdeko.pl
Firma Haftdeko rozpoczęła swoją działalność 1 marca w 2009 roku zapewniając swoim klientom bardzo wysoką jakość wykonywanych usług oraz szybkie terminy realizacji. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, tak żeby w efekcie końcowym był w 100% zadowolony z wykonanej usługi.

Klient:
www.salaimprezokolicznosciowych.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

salaimprezokolicznosciowych.pl
Zapraszamy do naszej Sali Imprez Okolicznościowych znajdującej się w Zamościu przy ulicy Zagłoby 10. Zajmujemy się organizacją uroczystości okolicznościowych balów sylwestrowych. Nasza sala pomieśc do 150 osób, jest klimatyzowana co zapewnia pełen komfort.

Klient:
www.stone-house.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

stone-house.pl
Salon Sotne House specjalizuje się w sprzedaży naturalnego trawertynu, marmuru, granit, łupka oraz innych mniej popularnych kamieni, a także specjalistycznej chemii do montażu płytek i kamienia oraz produktów do pielęgnacji kamienia naturalnego oraz ceramiki

Klient:
www.mbbiuroserwis.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

mbbiuroserwis.pl
MB Biuro Rachunkowe Serwis Bernard Teichmann Marek Gonet S.J założone zostało w 2006 roku, a ofertę swoją skierowało do wszystkich tych którzy chcą prowadzić bezpiecznie i pewnie swoją działalność gospodarczą.

Klient:
www.rachmir-rachunkowe.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

rachmir-rachunkowe.pl
Nasze biuro istnieje od 1993 roku, posiada uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, potwierdzone licencją Ministra Finansów. Celem firmy jest kompleksowa profesjonalna i rzetelna obsługa księgowa, podatkowa i kadrowa podmiotów gospodarczych.

Klient:
www.kwiaciarniapobiedziska.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

kwiaciarniapobiedziska.pl
Kwiaciarnia Flo-Art jest dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną, działającą na terenie Pobiedzisk od 2006 roku. Nasi wykwalifikowani floryści swoją pracą zyskują coraz szersze grono stałych klientów, którzy doceniają naszą pracę.

Strony internetowe »
  • Pracujemy do 100%-wego zadowolenia
  • Indywidualny projekt dla każdego klienta
  • Czas realizacji do 10 dni
HTML, PHP lub Flash
399,
00
Hosting WWW »
  • Niezawodność działania na poziomie 99,99%
  • Transfer bez limitu
  • Pomoc techniczna 24/7
Cztery pakiety do wyboru
8,
33 zł/mc
Domeny internetowe »
  • Darmowa konfiguracja z serwerem
  • Zabezpieczenie przed przechwyceniem
  • Rejestracja w 5 minut
Certyfikat rejestracji
1,
66 zł/mc