Specjalnie dla Ciebie stworzymy miejsce w sieci.
Klient:
www.martex-firma.pl
Technologie:
PHP, Flash, CSS

martex-firma.pl
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą przewozów, jaką pragniemy Państwu przedstawić. Realizując Państwa potrzeby organizujemy przewozy osób do Niemiec i Holandii. Precyzyjne informacje o pełnej ofercie znajdą Państwo w zakładce „Oferta” na naszej stronie WWW. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Posiadamy wszystkie zezwolenia i licencje wymagane w krajach U.E. na świadczenie usług związanych z międzynarodowym przewozem osób. Dysponujemy nowoczesną flotą transportową. Zatrudniamy kierowców posiadających kilkuletnie doświadczenie w ruchu międzynarodowym, mających wszystkie wymagane kwalifikacje. Z nami pracuje się zawsze sprawnie, profesjonalnie i bezpiecznie. Firma MARTEX

Klient:
www.witczakmedia.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

witczakmedia.pl
Firma od 1991 roku zajmuje się kompleksowym i profesjonalnym uwiecznieniem pięknych, niepowtarzalnych i najważniejszych dla Państwa chwil. Usługi wideofilmowania oraz foto świadczone przez firmę Witczak Media staramy się przedstawić w oryginalnej i niepowtarzalnej formie. Montaż odbywa się na platforie cyfrowej w profesjonalnych programach, co daje ogromne możliwości.

Klient:
www.expertnet.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

expertnet.pl
Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem usługi dostępu do sieci internet na terenie sołectwa Kaniów, oraz w najbliższych okolicach. Ponad 6 lat działalności i rozwoju firmy pozwoliło pokryć zasięgiem sieci prawie 95% powierzchni Kaniowa. Na terenie naszego sołectwa jesteśmy w stanie dostarczyć internet praktycznie do każdego domostwa. Oprócz tego świadczymy również usługi hostingu, wykonania i utrzymania wizytówek internetowych (operujemy na domenach: expertnet.pl, kaniow.com.pl lub zleconych przez klienta). Od niedawna świadczymy również usługę wykonania instalacji dla odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T.

Klient:
www.modnamama.com.pl
Technologie:
PHP, CSS

modnamama.com.pl
Sklep Internetowy „Modmamama.com.pl” jest prowadzony przez profesjonalny zakład krawiecki Studio2, zajmujący się produkcją odzieży od ponad 10 lat. Nabyte doświadczenie w zakresie konstrukcji odzieży wykorzystujemy przy produkcji specjalnych ubiorów ciążowych przez co nasze wyroby zapewniają przyszłym mamom niezbędny komfort użytkowania. Towary oferowane na stronach Sklepu są wykonane od podstaw w naszym zakładzie. Można też u nas zakupić wyselekcjonowaną odzież ciążową pochodzącą z importu. Nasza oferta obejmuje zarówno odzież codzienną jak i bardziej elegancką. W każdym sezonie wprowadzamy do kolekcji nowe modele, produkowane w krótkich seriach z modnych materiałów przez co nasze stroje są zawsze na czasie. Produkowane wyroby charakteryzują się także wysoką jakością zarówno materiałów jak i wykonania. Oferujemy ubiory w różnych rozmiarach, a dla Klientów odbierających zakupione towary bezpośrednio w firmie istnieje także możliwość dokonania na miejscu niezbędnych poprawek krawieckich.

Klient:
www.taxi-gliwice.pl
Technologie:
Flash, HTML

taxi-gliwice.pl
Grupa szoferska przyjazne Gliwice zapewnia maksymalnie wysoki poziom usług taxi na terenie miasta Gliwic oraz w jego okolicach. Transfery z lotnisk Kraków Balice, Katowice Pyrzowice, Wrocław i Warszawa Okręcie jak również kompleksowa obsługa firm i hoteli są naszą specjalnością. Oferujemy wysoki standard, kulturalną obsługę, dyskrecję i pomoc w poruszaniu się po mieście.

Klient:
kgl.pl
Technologie:
PHP, CSS

kgl.pl
Korporacja KGL S.A. to dostawca granulatów tworzyw termoplastycznych oraz opakowań spożywczych z tworzyw sztucznych, produkowanych w technologii termoformingu. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w branży KGL S.A. oferuje Państwu usługi na najwyższym poziomie. Nasza sieć oddziałów została stworzona w taki sposób, aby zapewnić wszystkim Klientom optymalny serwis na całym obszarze naszej działalności. Zespół kompetentnych pracowników, gotowych do podejmowania nowych wyzwań, jest do Państwa dyspozycji.

Klient:
www.dekoczar.pl
Technologie:
PHP, CSS

dekoczar.pl
Jesteśmy profesjonalną, pełną pomysłów, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się dekoracjami imprez okolicznościowych (wesela, śluby, kościoły, komunie, urodziny, studniówki, bale sylwestrowe itp.) Zajmujemy się wynajmem fontann czekoladowych, pokrowców na krzesła oraz wielu innych elementów dekoracji wymienionych w zakładce WYPOŻYCZALNIA na naszej stronie WWW.

Klient:
www.przewozyfart.pl
Technologie:
PHP, Flash, CSS

przewozyfart.pl
Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, postanowiliśmy stworzyć serwis internetowy firmy FART. Strona umożliwi Państwu odnalezienie rozkładów jazdy oraz dodatkowo poznanie szerokiego zakresu usług przewozu osób, które świadczy nasza firma

Klient:
www.bio-instal.pl
Technologie:
PHP, CSS

bio-instal.pl
Głównym profilem działalności firmy P.R.I-B Bio-instal jest działalność handlowo-usługowo-produkcyjna. Firma istnieje od 2002r. Realizujemy projekty wykonawcze w zakresie: ogólnobudowlanym, konstrukcjach stalowych, robotach ziemnych, instalacyjnych oraz produkcyjnych. Struktura zarządzania firmy, doświadczona kadra kierownicza wraz z zespołem pracowników ogólnobudowlanych oraz zaplecze sprzętowe i logistyczne pozwalają firmie P.R.I-B Bio-instal na realizowanie inwestycji jako Generalny Wykonawca. Firma P.R.I-B Bio-instal zajmuje się realizacją obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej oraz budynków mieszkalnych, oferując wykonanie inwestycji ‶pod klucz". Na wykonywane usługi udzielamy długoterminowych gwarancji zależnie od charakteru robót, zastosowanych materiałów i technologii.

Klient:
www.neomarket24.pl
Technologie:
PHP, CSS

neomarket24.pl
Neomarket24 oferuje Państwu meble, zabudowy wnęk, stoły i krzesła pod wymiar, sprzęt do zabudowy, zlewozmywaki oraz wiele innych. W naszych projektach uwzględniamy najlepsze materiały - drewno, lakiery, okleiny, laminaty, kamień. Proponujemy również pełną ofertę sprzętu i akcesoriów agd. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełna ofertą a sami się Państwo przekonają, że do każdego zadania podchodzimy z pełnym profesjonalizmem.

Klient:
www.deseo.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

deseo.pl
Nowo powstałe miejsce o niespotykanym klimacie Deseo Klub & Restaurant to lokal położony kilka minut marszu od stacji metra Służew. Miejsce to w dzień raczy swoich gości pięknym i szykownym wystrojem wnętrz, nastrojowym klimatem w nocy natomiast zyskuje klimat klubowy.

Klient:
www.nocikal.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

nocikal.pl
Zapraszamy na oficjalną stronę WWW naszej firmy. Zajmujemy się szeroko pojętą reklamą. Jesteśmy otwarci na współpracę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Klient:
www.ubezpieczenia-krzepice.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

ubezpieczenia-krzepice.pl
Szeroki wachlarz produktów oraz posiadane kwalifikacje pozwalają na optymalne dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klienta, a dodatkowe zniżki 25% sprawiają, że polisy są wyjątkowo atrakcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Klient:
www.orangelodz.com
Technologie:
HTML, CSS

orangelodz.com
Nazywam się Marek Wawrzyńczak. Od 2002 roku jestem Konsultantem Klientów Biznesowych w sieci ORANGE. Drodzy Państwo, 10 lat pracy na stanowisku handlowca mówi samo za siebie. Można mi zaufać, tak jak zaufali mi klienci którzy są ze mną przez tyle właśnie lat. Sprzedaż i utrzymanie kilku tysięcy numerów pozwoliło mi posiąść bogata wiedzę i doświadczenie. W biznesie jak i w życiu ważna jest dla mnie uczciwość i rzetelność , która przynosi wymierne korzyści.

Klient:
www.traktorki-slupkowski.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

traktorki-slupkowski.pl
Firma Husqvarna jest światowym liderem m.in. w segmencie sprzętu ogrodowego. Chcielibyśmy zapoznać Państwa z naszą ofertą oraz zachęcić do współpracy. Nasz autoryzowany salon oraz serwis znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim, choć obsługujemy klientów z całego kraju.

Klient:
www.snukraina.pl
Technologie:
PHP, CSS

snukraina.pl
Witamy serdecznie na stronie naszej małej domowej hodowli Snukraina FCI. Strona jest cały czas w budowie i w miarę wolnego czasu będziemy ją uzupełniać i dopracowywać, mile widziane sugestie i propozycje ulepszenia strony. Serdecznie Zapraszamy !

Klient:
www.studio-koziolek.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

studio-koziolek.pl
Firma istnieje od 1994 r pod nazwą K-Studio w roku 2010 nazwa została zmieniona na Studio-Koziołek. Zajmujemy się video filmowaniem i fotografią od początku działalności. Powożnie samochodem, wystroje kościoła i zaproszenia wprowadziliśmy systematycznie wraz z zapotrzebowaniami klientów.

Klient:
www.kancelariamachura.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

kancelariamachura.pl
Oferujemy usługi konsultingowe w sprawach celnych: Pomoc w aktualnych sprawach Skompletowanie i weryfikacja dokumentacji obrotu towarowego za granicą Stworzenie opracowań merytorycznych (m.in. z zakresu taryfikacji, czy czynności celnych) Przygotowanie wszystkich wniosków procesowych (m.in. odwołań, zażaleń) Konsulting poprzedzający podpisanie kontraktów. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie WWW.

Klient:
www.studiocyfrowe.eu
Technologie:
Flash, HTML, CSS

studiocyfrowe.eu
Realizacją reportaży wesel, komunii, studniówek oraz imprez okolicznościowych zajmuję się od 2003 roku. Z każdym rokiem bogatszy o kolejne doświadczenia, coraz łatwiej jest mi dopasować się do oczekiwań i wizji klientów. Ponieważ filmowanie to moja pasja, wciąż szukam nowych pomysłów i narzędzi, dzięki którym moje projekty stają się niepowtarzalne.

Klient:
www.centrumpepsyny.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

centrumpepsyny.pl
Jesteśmy nowoczesną i bardzo szybko rozwijającą się firmą, nakierowaną na sprzedaż wysokiej jakości pepsyny w najniższej cenie na rynku. Oferowany przez nas preparat jest oficjalnie zarejestrowany w Polsce przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych jako wyrób stosowany w weterynaryjnej. Nasza pepsyna spełnia wymagania Rozporządzenia Komisji z dnia 5 grudnia 2005r.

Klient:
www.gosciniec-jagoda.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

gosciniec-jagoda.pl
Gościniec Jagoda to doskonałe miejsce na zorganizowane kameralnego przyjęcia rodzinnego czy też oficjalnego bankietu firmowego. Naszym klientom oferujemy wyśmienite specjały śląskiej połączonej z przysmakami innych kuchni świata, a na deser polecamy domowej roboty tradycyjne wypieki.

Klient:
www.kerberygroup.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

kerberygroup.pl
Kerbery Group Sp.Z.o.o jest spółką, która pierwsze swoje działania zainicjowała importująć motocykle, skutery oraz quady pod szyldem VENTUS. Na przestrzeniu ostatich kilku lat marka zapracowała sobie na miano lidera polskiego rynku motoroweów. Posiadamy rozbudowaną, starannie wyselekcjonowaną sieć ponad 150 punków delerskich i serwisowych świadczoących kompleksowe usługii.

Klient:
www.si-sensum.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

si-sensum.pl
Gabinet integracji sensorycznej "Sensum" w Opolu powstał z myślą o wsparciu dzieci, u których występują szeroko rozumiane objawy zaburzeń procesów neurofizjologicznych. Integracja sensoryczna to metoda, coraz bardziej znana i doceniania, która stanowi istotne wsparcie procesu terapeutycznego. W Sensum zajmujemy się całościowym spojrzeniem na rozwój każdego dziecka.

Klient:
www.studiofinezja.com.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

studiofinezja.com.pl
Studio Finezja to Kasia i Jarek Pankalla. Oboje z wykształcenia jesteśmy fotografami. We własnym studio profesjonalną fotografią zajmujemy się od 20 lat. U nas możecie Państwo wykonać zdjęcia zarówno w linii najnowszych trendów fotografii, jak również stylizacje klasyczne. Wykonujemy zdjęcia w studio, plenerze i reportaże z ceremonii.

Klient:
www.artmodernglass.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

artmodernglass.pl
Art Modern Glass to połączenie nowoczesnego szkła z pasją dla domu. Art Modern Glass to jedna z czołowych firm działających w branży szklarskiej oraz specjalizująca się w wykończeniach wnętrz z zastosowaniem szkła budowlanego. Cechuje nas nowatorstwo, nietypowość oraz wychodzimy naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, by sprostać ich potrzebom.

Klient:
www.taxi-gliwice.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

taxi-gliwice.pl
Jesteśmy firmą o ustabilizowanej pozycji na rynku. Indywidualne podejście do każdego klienta dostosowanie się do jego potrzeb oraz profesjonalna obsługa to podstawowe elementy na których opieramy naszą działalność.

Klient:
www.hadmek.pl
Technologie:
HTML, CSS

hadmek.pl
Firma HADMEK powstała w 2012 ruku. Na otwarcie firmy zdecydowano się w 2012r wykorzystując fundusze Unijne „PO klucz do biznesu 2” zakupując tokarkę numeryczną Index GS30. W krótkim odstępie czasowym zakupiono kolejny automat tokarski, Index GS42. Przedsiębiorstwo stawia duży nacisk na rozwój. Obecnie posiadamy trzy automaty tokarskie, piłę taśmową do cięcia metali, szlifierkę do otworów tokarkę konwencjonalna oraz frezarkę konwencjonalną.

Klient:
www.drukarniastudencka.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

drukarniastudencka.pl
Zapraszamy wszystkich do nowo otwartej drukarni w centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 249/251. Specjalizujemy się wydrukiem wielkoformatowym do zastosowań wewnętrznych. Drukujemy na urządzeniach firmy Epson z unikatową technologią tuszów Epson.

Klient:
www.agro-pgn.pl
Technologie:
HTML, CSS

agro-pgn.pl
Na wstępie pragniemy zapewnić, iż mają Państwo do czynienia z produktami najwyżej jakości, powstałymi w nowoczesnych procesach produkcji, oraz cechujących się najniższą ceną rynkową. Gratulujemy wyboru i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, oraz zaleceniami stosowania naszych nawozów. Czym są nawozy wapniowe i w jakim celu się je stosuje? Głównym zadaniem stosowania nawozów wapniowych jest odkwaszanie gleby, doprowadzając jej odczyn (pH) do poziomu optymalnego dla uprawianych roślin. Większość gleb w Polsce, bo aż 70% wymaga odkwaszania.

Klient:
www.haftdeko.pl
Technologie:
Flash, HTML, CSS

haftdeko.pl
Firma Haftdeko rozpoczęła swoją działalność 1 marca w 2009 roku zapewniając swoim klientom bardzo wysoką jakość wykonywanych usług oraz szybkie terminy realizacji. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, tak żeby w efekcie końcowym był w 100% zadowolony z wykonanej usługi.

Strony internetowe »
  • Pracujemy do 100%-wego zadowolenia
  • Indywidualny projekt dla każdego klienta
  • Czas realizacji do 10 dni
HTML, PHP lub Flash
399,
00
Hosting WWW »
  • Niezawodność działania na poziomie 99,99%
  • Transfer bez limitu
  • Pomoc techniczna 24/7
Cztery pakiety do wyboru
8,
33 zł/mc
Domeny internetowe »
  • Darmowa konfiguracja z serwerem
  • Zabezpieczenie przed przechwyceniem
  • Rejestracja w 5 minut
Certyfikat rejestracji
1,
66 zł/mc