Specjalnie dla Ciebie stworzymy miejsce w sieci.
Klient:
www.szpitalmegrez.pl
Technologie:
PHP, CSS

szpitalmegrez.pl
Niesiemy pomoc w naszym szpitalu zawsze kierując się potrzebami pacjentów i ich rodzin. Robimy wszystko, by zapewnić najlepszą opiekę w bezpiecznym środowisku, w atmosferze współczucia i zrozumienia.

Klient:
www.hospital.com.pl
Technologie:
PHP, CSS

hospital.com.pl
Misja Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej jest udzielanie specjalistycznych świadczeń zdrowotnych na możliwie najwyższym poziomie jakości, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną, posiadanymi kwalifikacjami, najwyższą starannością, w przyjaznych i bezpiecznych warunkach pobytu i pracy oraz promocją zdrowia i kształcenie kadr medycznych.

Klient:
www.flora-praszka.pl
Technologie:
PHP, Flash, CSS

flora-praszka.pl
Istniejemy na rynku rolniczym od 15 marca 1990 roku, czyli ponad 23 lata.
Specjalizujemy się w sprzedaży środków ochrony roślin, nawozów a także materiału siewnego,pasz i koncentratów. Prowadzimy również działalność związaną ze skupem zbóż i rzepaku oraz sprzedażą opałową.
Z wielką starannością przygotowujemy ofertę tak, aby w pełni dopasować nasze produkty i usługi do potrzeb
klientów. Nasi doradcy, nieustannie podnosząć swoje kwalifikacje poszerzają grono klientów dążąc do umocnienia pozycji i zwiększenia udziału Flory na rynku.
Od początku naszej działalności stawiamy również na osoby aktywne, zaangażowane w pracę
uczestniczące w budowie i dalszym rozwoju firmy.

Klient:
www.neoclean.pl
Technologie:
PHP, CSS

neoclean.pl
Poprzez wieloletnie zamiłowanie do motoryzacji i zainspirowanie błyszczącymi wozami zdobywaliśmy wiedzę w auto detailingu, nasza pasja i zdobyte doświadczenie przekonało nas do połączenia przyjemnego z pożyteczym, tak powstała firma Neoclean. W auto detailingu jesteśmy bezkompromisowi. Pracujemy na kosmetykach i sprzęcie najwyższej jakości. Do każdego samochodu podchodzimy w indywidualny sposób, badamy jego powłokę lakierniczą, oceniamy ogólny stan pojazdu. Najważniejsza dla nas jest satysfakcja klienta. Auto Kosmetyka NEOCLEAN – zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce dla klientów, ceniących sobie najwyższą jakość oferowanych usług. U nas samochody traktowane są nadzwyczajnie i indywidualnie.

Klient:
www.salonmeblowyanna.pl
Technologie:
PHP, CSS

salonmeblowyanna.pl
Salon Meblowy ANNA powstał w 2002r, od początku naszej działalności specjalizujemy się w sprzedaży i montażu mebli kuchennych, pokojowych, biurowych, łazienkowych. Oferowane przez nas meble są najwyższej jakości, a nasi pracownicy z przyjemnością doradzą przy wyborze mebli. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje zadowolenie wszystkich naszych klientów.

Klient:
www.bistroniezlekino.pl
Technologie:
PHP, CSS

bistroniezlekino.pl
W Bistro Neptun zawsze zjesz zdrowo, smacznie i niedrogo! Zapraszamy Cię na pyszny, niedrogi obiad do naszego przytulnego lokalu w Gdyni – Orłowie. W naszym menu znajdziesz sycącą zupę, obfite drugie danie, pizze, sałatki, naleśniki, pierogi i kopytka. Wszystkie potrawy są własnoręcznej produkcji. Posiłki możesz również zamówić telefonicznie! Przywieziemy je prosto do Twojego domu lub biura.

Klient:
www.pasieka-ardal.pl
Technologie:
PHP, CSS

pasieka-ardal.pl
Zamiłowanie do pszczelarstwa w naszej rodzinie rozpoczęło się w 2000 roku kiedy to zakupiłem swój pierwszy ul i ta przygoda trwa do dnia dzisiejszego. Z początku było to moje zajęcie hobbystyczne, które z czasem przerodziło się w pasję i zaraziło kolejnych członków rodziny.

Klient:
www.ziemniakiodrenaty.pl
Technologie:
PHP, CSS

ziemniakiodrenaty.pl
Wraz z upływem lat , sprzedaż ziemniaków , przejęła moja mama Renata . Jako nastolatka pomagała rodzicom w sprzedaży ziemniaków . Po założeniu rodziny , moja mama Renata z tatą Piotrem, kontynuowali działalność rolniczą we wsi Goła , nieopodal rzeki Prosna. Po latach prowadzenia gospodarstwa przez moich rodziców, los w 2010 roku zdecydował, abym ja syn Renaty i Piotra, przejął pracę i obowiązki w gospodarstwie i kontynuował po dziś dzień. Aktualnie całą rodziną wraz z mamą Renatą na czele, kontynuujemy uprawę i sprzedaż ziemniaków. W naszym gospodarstwie oprócz ziemniaków uprawiamy również zboża i kukurydzę , które skarmiane są przez nasze zwierzęta. Dzięki czemu otrzymujemy zdrową, pełnowartościową wieprzowinę, która za pośrednictwem małych przedsiębiorstw, trafia na lokalne stoły.

Klient:
www.zlotakaczka.eu
Technologie:
Flash, HTML, CSS

zlotakaczka.eu
Restauracja i Motel 'Złota Kaczka' zaprasza swoich gości od 2006 roku. Do Państwa dyspozycji oddajemy pięć sal oraz dziesięć pokoi hotelowych.
Latem zapraszamy na taras i ogrodu.

Klient:
www.klekowski.com
Technologie:
PHP, CSS

klekowski.com
Kamil Klekowski - Edukator kulinarny, promotor lokalnych produktów, miłośnik Live cookingu Jestem Kucharzem Gotowanie to moja pasja, którą lubię się dzielić. Dlatego, jako aktywny Szef kuchni, rozpocząłem działalność edukacyjną. Poprzez pokazy kulinarne, warsztaty gastronomiczne, eventy, live-cooking, prelekcje chcę pokazać jak można wykorzystywać regionalne produkty oraz dlaczego warto po nie sięgać. Jestem patriotą kulinarnym. Tradycyjna kuchnia polska, lokalne produkty ale także nowoczesne techniki – to składowe definiujące moją kuchnię.

Klient:
www.brandservice.com.pl
Technologie:
PHP, CSS

brandservice.com.pl
Brand Service Agencja Reklamowa skutecznie wspiera w realizowaniu wszelkich zadań związanych z szeroko pojętą reklamą w tym tłumaczenia dokumentacji dla ponad 10 języków. Wykonujemy dla Państwa projekty graficzne, strony internetowe, poligrafię, branding, pomoc w organizacji Eventów, gadżety z nadrukiem oraz tłumaczenia zwykłe i przysięgłego.

Klient:
www.rudmar.com.pl
Technologie:
PHP, CSS

rudmar.com.pl
P.H.U. Rudmar jest firmą rodzinną obecną na rynku od 1984 roku. Początkowo specjalizowała się w produkcji napojów i wody oraz rozlewaniu piwa. W kolejnych latach poszerzyła swoją działalność o handel hurtowy alkoholami , winami , piwami i napojami. Jesteśmy dystrybutorem wszystkich największych producentów z naszej branży działających na polskim rynku. W ofercie posiadamy ponad 1800 towarów następujących producentów: Alkohole: Ambra, Aww Wawrzyniak, Bartex, Brown-Forman, Bzk Alko, Cedc, Chopin, Dębowa Polska, Diageo, Henkell, Jantoń, MBWS, Stock Polska, Stumbras, Pernod-Ricard i inni Wina: Ambra, Bacardi, Bartex, Bws, Jantoń, Kolwin, Vinex i inni Piwa: Carlsberg Polska, Jako, Kompania Piwowarska, Browar Namysłów, Browar Perła, Browar Racibórz, Sulimar, Van Pur, Grupa Żywiec, Piwa czeskie: Budweiser, Holba i inne Napoje: Coca-Cola, Cisowianka, Hellena, Hortex, Jurajska, Kuracjusz, Maspex, Muszynianka, Nałęczowianka, Oshee, Pepsi, Zbyszko, Żywiec zdrój

Klient:
www.b2design.pl
Technologie:
PHP, CSS

b2design.pl
Produkcji naszych mebli towarzyszy pasja i podążanie za aktualnymi trendami rynku. Wieloletnie doświadczenie, sukcesywne wdrażanie nowych technologii i zaangażowanie wszystkich pracowników sprawiają, że nasze meble cechuje wysoka jakość oraz ciekawe wzornictwo.

Klient:
www.koloryziemi-szczyrk.pl
Technologie:
PHP, CSS

koloryziemi-szczyrk.pl
Kolory ziemi to dwa drewniane domki położone w Szczyrku. Domki oferują bliski kontakt z przyrodą dają możliwość podziwiania przepięknych górskich widoków wprost z okien naszych pokoi. A to wszystko, rozświetlone rozpalonym kominkiem gwarantuje, że będzie chciało się zostać na dużo dłużej…

Klient:
www.kotly-kowalski.pl
Technologie:
PHP, CSS

kotly-kowalski.pl
Ciepło stanowi nieodłączny aspekt naszego codziennego życia. Niezależnie od tego czy jesteśmy dumnymi posiadaczami dużego domu, czy może małego mieszkanka, każdy bez wyjątku pragnie zapewnić zarówno sobie jak i domownikom oraz gościom, ciepłą atmosferę. Nie tylko tę niewidzialną, ciepłą atmosferę tworzącą klimat domowego ogniska, ale przede wszystkim mając na uwadze tę praktyczną część, która sprawia, że zimową porą czubki nosa nie są zimne.

Klient:
www.drzwi-jakubik.pl
Technologie:
HTML, CSS

drzwi-jakubik.pl
Jesteśmy rodzinną firmą, specjalizującą się w wyrobach stolarskich z drewna. Działamy na rynku od kilkunastu lat. Zajmujemy się wyrobami z litego drewna dębowego, sosnowego, jesionowego i mahoniowego. Wykonujemy drzwi drewniane zewnętrzne, drzwi drewniane wewnętrzne, kasetony drewniane do drzwi. Nie zajmujemy się masową produkcją, każdy nasz produkt wykonany jest według indywidualnego zamówienia klienta.

Klient:
www.smpraszka.com.pl
Technologie:
PHP, CSS

smpraszka.com.pl
Przedmiotem działalności Spółdzielni Mieszkaniowej w Praszce jest zaspokajanie potrzeb mieszkaniowych członków i ich rodzin oraz potrzeb gospodarczych i kulturalnych, wynikających z zamieszkiwania w spółdzielczym osiedlu. Siedzibą Spółdzielni jest miasto Praszka, Spółdzielnia działa na terenie Rzeczpospolitej Polskiej..

Klient:
www.buwamatnieruchomosci.pl/
Technologie:
PHP, CSS

buwamatnieruchomosci.pl
Dostawy są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego Firma Buwamat sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1988 roku. Spółka specjalizuje się w budownictwie wysokiej jakości kompleksów mieszkaniowych. Priorytetem Spółki jest wysoki standard realizowanych inwestycji i dobór najbardziej prestiżowych lokalizacji. Pozwala to na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, oczekujących wysokiego standardu, komfortu i funkcjonalności.

Klient:
www.rawiko.eu
Technologie:
PHP, CSS

rawiko.eu
Firma RAWIKO Konrad Wieczorek powstała w celu świadczenia usług serwisowych obrabiarek CNC.
Rynek pokazał nam jednak, że wymagania stawiane przez klientów stały się coraz większe, rozszerzyliśmy swoje usługi i oferujemy Państwu doradztwo w zakupie maszyn, nowych oraz używanych.
Przeszkolimy też Państwa personel w zakresie obsługi oraz konserwacji maszyn.

Doświadczenie w branży zdobywaliśmy przez wieloletnią pracę w serwisach producenckich, zdobyte doświadczenie pozwala nam na szybką diagnozę skutkującą przywróceniem maszyn do produkcji.

Klient:
www.folga.art.pl
Technologie:
PHP, CSS

folga.art.pl
Michał Jędryszek, pochodzący z Praszki muzyk, multiinstrumentalista. Absolwent Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu w klasie altówki oraz Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku zarządzanie kulturą. Z zawodu pracoholik zajmujący się grą oraz nauką gry, prywatnie kochający mąż i ojciec, zwykły człowiek.

Klient:
www.nartybochnia.pl
Technologie:
PHP, CSS

nartybochnia.pl
Jesteśmy zaufanym sklepem , w którym znajdą Państwo najlepszy używany sprzęt narciarski i snowboardowy renomowanych firm m.in Völkl, Fischer, Rossignol, Atomic, Burton w bardzo atrakcyjnych cenach. . W branży narciarskiej jesteśmy już od dawna, mając przy tym wzorową opinie naszych klientów!! . Jako aktywni pasjonaci sportów zimowych, a przy tym w szczególności profesjonalni znawcy sprzętu z miłą chęcią doradzimy Państwu odpowiedni sprzęt narciarski, tak aby jak najlepiej spełniał Państwa oczekiwania.

Klient:
www.zaczarowany-ogrod.com.pl
Technologie:
PHP, CSS

zaczarowany-ogrod.com.pl
Od najmłodszych lat, dzięki moim babciom i nauczycielce ze szkoły podstawowej, interesowałam się ogrodnictwem i przyrodą. Początkowo jedynie pomagałam swoim babciom w ogrodzie, lecz w późniejszym okresie przejęłam cały ogród i do dziś jest on moim królestwem. Do moich ulubionych należą ogrody naturalistyczne, nawiązujące do otaczającego krajobrazu, z wykorzystaniem naturalnych falistych linii. Uwielbiam także oczka wodne i naturalne elementy w ogrodzie, takie jak drewno i kamień. Często także mieszam zioła i rośliny jadalne z roślinami ozdobnymi, nie tworząc dzięki temu oddzielnych ogrodów warzywnych.

Klient:
www.fizjocentrumklb.pl
Technologie:
PHP, CSS

fizjocentrumklb.pl
Witamy na stronie Fizjo Centrum Kluczbork. W ofercie naszego gabinetu fizjoterapii znajdziecie Państwo ofertę masaży i zabiegów: elektroterapia, laser, ultradźwięki, pole magnetyczne, sollux w bardzo atrakcyjnych cenach przyjaznych dla każdej kieszeni. Posiadamy bardzo nowoczesny i skuteczny w leczeniu sprzęt rehabilitacyjny włoskiej firmy Cosmogamma dostarczony przez technomex.pl. Nasz gabinet rehabilitacyjny znajduje się w centrum Kluczborka naprzeciwko Kościoła Ewangelickiego. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zobaczenia galerii gabinetu oraz na naszą stronę w portalu społecznościowym www.facebook.com.

Klient:
www.auto-weryfikacja.pl
Technologie:
PHP, CSS

auto-weryfikacja.pl
Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnym sprawdzeniem stanu samochodów i motocykli przed zakupem. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej zarówno w sprawach technicznych jak i blacharskich. Weryfikację stanu pojazdów dokonujemy na terenie całej Polski, najczęściej sprawdzenie samochodu przed kupnem Wrocław, Częstochowa, Łódź, Opole, Katowice. . Nasze kontrolę przeprowadzamy w sposób rzetelny aby uchronić klienta przed nieudanym zakupem i zapewnić mu 100% satysfakcji z wykonanej usługi. Działamy na profesjonalnym sprzęcie diagnostycznym, dzięki czemu jesteśmy w stanie pracować z najnowszymi modelami samochodów. . Znamy sposoby działania nieuczciwych sprzedających i potrafimy w łatwy sposób wychwycić takie działania. W przypadku pojazdów wymagających wkładu finansowego jesteśmy w stanie przedstawić klientowi przybliżony kosztorys napraw. Raport wysyłamy do 24 godzin od przeprowadzonej inspekcji.

Klient:
www.funnyfeet.pl
Technologie:
PHP, CSS

funnyfeet.pl
Skarpety to nasza specjalność, pasja i radość projektowania. Twój image potrzebuje dobrej zmiany. Najwyższa pora zacząć ją z nami. Tworzymy naszą markę z miłości do wygody i dobrego wyglądu. Bardzo dobra jakość gwarantuje komfort użytkowania a nietuzinkowe wzornictwo doskonałe samopoczucie. Wyprobuj nasze skarpety a Twoje stopy pokochają Funny Feet!

Klient:
www.koparkapraszka.pl
Technologie:
HTML, CSS

koparkapraszka.pl
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "MAX" obecne jest na rynku od 1987 roku. W wyniku swojej wieloletniej działalności posiadamy duże doświadczenie dzięki któremu firma nieustannie się rozwija. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju pracami ziemnymi oraz transportem materiałów sypkich samochodami ciężarowymi, samowyładowczymi. Dokonujemy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości, a nasi klienci byli zadowoleni. Dążymy do tego by nasza firma była odbierana jako rzetelna, fachowa i godna polecenia.

Klient:
www.e-liq.pl
Technologie:
PHP, CSS

e-liq.pl
E-LIQ to firma, która zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem klientów w produkty, które dedykowane są wszystkim osobom chcącym zastąpić tradycyjne palenie tytoniu, inhalacją z oczyszczonej nikotyny. W propozycji naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór nowoczesnych e-papierosów oferowanych w zestawach lub pojedynczo. Proponowane przez nas modele to produkty sprawdzone, przetestowane i zgodne z wytycznymi Dyrektywy Tytoniowej. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą naszego sklepu, w której znajdziesz wszystkie niezbędne dla e-palaczy akcesoria. .

Klient:
www.bardzyndzalek.olsztyn.pl
Technologie:
PHP, CSS

bardzyndzalek.olsztyn.pl
Od ponad 20 lat gotujemy potrawy kuchni warmińskiej według receptur przekazywanych sobie nawzajem w naszej rodzinie już od kilku pokoleń. Potrawy tworzymy na bazie zawsze świeżych i naturalnych produktów od lokalnych dostawców.

Klient:
www.pajestka-psychoterapia.pl
Technologie:
PHP, CSS

pajestka-psychoterapia.pl
Nazywam się Monika Pajestka. Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku psychologia oraz jestem certyfikowanym psychoterapeutą i doradcą systemowym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej (link). Jestem psychologiem z wieloletnim doświadczeniem diagnostycznym i psychoterapeutycznym. W obszarze terapeutycznym pracuję z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym, młodzieżą i dorosłymi.

Klient:
www.wypozyczalniapraszka.pl
Technologie:
HTML, CSS

wypozyczalniapraszka.pl
Nasza firma zapewni Państwu szeroką gamę komfortowo wyposażonych pojazdów: samochodów osobowych, samochodów dostawczych. Wszystkie nasze samochody są w doskonałym stanie technicznym i posiadają pełen pakiet ubezpieczeń. W autach znajduje się układ klimatyzacji. W celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie dostosowujemy się również do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. .

Strony internetowe »
  • Pracujemy do 100%-wego zadowolenia
  • Indywidualny projekt dla każdego klienta
  • Czas realizacji do 10 dni
HTML, PHP
899,
00
Hosting WWW »
  • Niezawodność działania 99,99%
  • Transfer bez limitu
  • Pomoc techniczna 24/7
Cztery pakiety do wyboru
12,
50 zł/mc
Domeny internetowe »
  • Darmowa konfiguracja z serwerem
  • Zabezpieczenie przed przechwyceniem
  • Rejestracja w 5 minut
Certyfikat rejestracji
4,
08 zł/mc